camikubbekaplama@gmail.com
04
OCA
2017

Kırşehir Cami Alüminyum Kaplama ve Ustası

Kırşehir Cami Alüminyum Kaplama olarak; 16 yılı aşkın süredir Cami Alüminyum Kaplama, Cami Hat-Nakkaş, Cami Vitray Pencere, Cami Çini İşleme, Cami Bakır Kaplama, Cami Kurşun Kaplama işleri yapmaktayız. Yaptığımız projelerde iş güvenliği, kalite politikası, malzeme standartlarına büyük önem vermekteyiz.
Kırşehir’da birçok projeye el atan firmamız Alüminyum dekoratif kubbe, alüminyum işleri, dekorasyon ve yenileme konusunda uzman olarak faaliyet sürdürmektedir. Tüm bu faaliyet alanlarına ek olarak, Alüminyum sırlı işler, alüminyum pencere ve kapı, Ofis Alüminyum bölümü, dekorasyon, tadilat, paslanmaz çelik ve mühendislik çalışmaları da yürütmekteyiz.

Alüminyum Cami Kaplaması Nerede Kullanılır?

Alüminyum cami kubbe, bina üstü çatı kaplaması için kullanılır. Kubbelerde alüminyum malzeme kullanılmasının nedeni, hafiflik ve ısı yalıtımı özelliğinin kolay olmasıdır. Alüminyum Kubbe Kaplamasına fiber cam yünü veya diğer ısı malzemesi kolay eklenebilmektedir. Ayrıca kubbelere alüminyum malzeme kullanılarak çok daha estetik görünümler kolayca verilebilmektedir.
Kırşehir’da ve yurt dışında yapmış olduğumuz Cami Alüminyum kaplama işlerimizle Pazar payının analizini yaptığımızda Dünya’da insanların yaklaşık %40’ı camiyi kubbe ile tanımaktadır. Bu sebeple kubbe yapısının estetik ve sağlam olması bir cami yapısının en önemli özelliğidir. Dünya’da her caminin üst dekorasyon yapısı birbirinden farklıdır. Ancak ana gövde kubbe çatısı neredeyse aynıdır. Çünkü cami kubbelerinin 3D eğri çizgileri vardır ve bu çizgiler kültür ayırt etmeksizin cami kubbesini sarmalamaktadır.
Cami Kubbeleri eskiden inşa edilirken fiber cam veya taş kullanılarak inşa edilirdi. Ancak bu malzemeler çok ağır olduğundan herhangi bir doğa olayında hem can hem de maddi kayıplara yol açmaktaydı. Birde bu malzemelerin montajının zor ve karmaşık olması da işçilik maliyetinin yükselmesine sebep olmaktaydı.
Kırşehir Cami Alüminyum Kaplama olarak, cami kubbelerinde saf alüminyum kullanarak bu tür sorunların üstesinden mükemmel şekilde gelmekteyiz. Kırşehir Cami Alüminyum Kaplama Telefon Numaralarımız :
Can Kardeşler Cami Kubbe Kaplama Hakkında

Leave a Reply

*