camikubbekaplama@gmail.com
06
OCA
2017

Çankırı Cami Kubbe Kaplama

Sadece Cami yapıları ve inşaatı üzerine faaliyet gösteren firmamız, Cami Kubbe Kaplama alanında yoğun bir şekilde Ar-Ge çalışması yürütmektedir.  Firmamızın ürünleri sadece Cami Kubbe Kaplamaya yönelik özel olarak tasarlanmış olup birbirleriyle uyumlu oluşan geniş bir portföye sahiptir.
Firmamız Türkiye’de hiçbir firmanın ve ustanın bilmediği Osmanlı’dan kalan Cami Düzenlerini Analiz ederek Cami Kubbe yapılarına göre çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Bunların arasında Tek Düzen Cami Kubbe Kaplama, Küpe Düzen Cami Kubbe Kaplama, Çoklu Düzen Cami Kubbe Kaplama, Dikdörtgen Düzen Cami Kubbe Kaplama, Avlu Düzen Cami Kubbe Kaplama ve son olarak Küpe Avlu Düzen Cami Kubbe Kaplama gelmektedir. Analiz ve araştırmalarımız konfor, sağlamlık, uzun ömürlü kullanımın yanı sıra cami mimarisini bozmayan malzemeleri kullanmamız sebebiyle cami tarihine zarar vermemektedir.

YENİ ÇÖZÜMLERLE ÇANKIRI CAMİ KUBBE KAPLAMA;

Çankırı Cami Kubbe Kaplama olarak; farklı malzeme türleri, renk çeşitleri olmak üzere modern ve geleneksel tüm cami mimarisi tarzlarına hitap eden tasarım alternatifleri sunmaktayız.

Anahtar Teslimi Cami Kubbe Kaplama Hizmeti;

Çözüm ortaklarımız ve montaj ekibimiz sayesinde uygulamasını yaptığımız cami kubbe kaplamalarına uzun yıllar garanti vermekteyiz. Bunun yanı sıra kullandığımız malzeme kalitesinin piyasa ürünlerinden daha kaliteli oluşu kısacası amacı yani cami kubbe kaplamaları için özel üretilmesi sebebiyle doğa olaylarına karşı direnç göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız ürünler, rüzgara, yağmura, dona, ısıya, sese ve kubbe yüzeyine oluşacak yüklere karşı yüksek direnç gösterdiği gibi doğaya saygılıdır.

Cami Kubbe Kaplamasında kullandığımız ürünler yıllar içinde kalite değişkenliği göstermez, böylelikle kullanım ömrü boyunca maksimum performans gösterir. Türkiye ve Dünya’da 500’ün üzerinde yaptığımız Cami Kubbe Kaplama uygulamaları bunun göstergesidir.
Can Kardeşler Çankırı Cami Kubbe Kaplama olarak montaj uygulamaları harici, cami kubbe kaplamaları için malzeme tedariği de yapmaktayız. Cami Kubbe Kaplamasında kullanılan Alüminyum vb. ürünleri bize ulaşarak tedarik edebildiğiniz gibi, sipariş ettiğiniz ürünleri Lojistik Destek Ekibimiz doğrudan şantiyenize gönderimde yapabilir. Cami Kubbe Kaplamaları ile ilgili her türlü sorunuz için irtibat numaralarımız aşağıda yer almaktadır.
Can Kardeşler Cami Kubbe Kaplama Hakkında

Leave a Reply

*